Remonto kaina

plastmasės remontas

„Motoplast“ plastikinių automobilių, ATV ir motociklų dalių kaina – nuo 30 iki 300 eurų (preliminari). Nuo ko ji priklauso? Yra keletas pagrindinių veiksnių, kodėl buferių remonto kaina skiriasi nuo žibintų remonto kainos:

  1. Plastikinės detalės skiriasi ne tik pagal automobilio ar motociklo modelį, bet ir pagal plastikinėms detalėms naudojamą plastiką. Nuo jo ir priklauso, kokia remonto technologija bus naudojama, o tai automatiškai atsiliepia ir kainai.
  2. Plastikinių detalių remonto kaina tiesiogiai priklauso nuo detalės pažeidimo rimtumo – ar tai tik įskilimas, įbrėžimas, ar nulūžo detalės dalis, o gal detalė suskilo į kelias dalis, kartais dalys pasimeta, tad visa tai turi įtakos ir kainai.
  3. Kelintą kartą detalė remontuojama. Kiekvieną kartą remontuojant plastikinę detalę, ji yra kaitinama, o nuo kaitinimo plastikas tvirtėja ir kietėja, dėl to tolimesnis remontas gali būti sudėtingesnis ir, aišku, brangesnis. Taip pat kaina skiriasi, jeigu prieš tai detalė buvo suremontuota nekokybiškai: naudojant kniedes, vielą, įlituotą  metalinę grotelę, naudojant skirtingos rušies plastiką.
  4. Kurioje detalės vietoje yra pažeidimas. Nedidelis įtrūkimas sunkiai prieinamoje vietoje reikalauja daugiau pastangų ir laiko, nei įtrūkimas gerai prieinamoje vietoje, tad kaina priklauso ir nuo to.
  5. Koks remonto būdas bus naudojamas. Tam tikros plastiko rūšys negali būti klijuojamos, tik virinamos, todėl nuo to keičiasi ir remonto kaina. Taip pat priklauso nuo to, kiek teks detalę šlifuoti, kad ji įgautų tokią formą, kokia buvo prieš pažeidimą.

Plastikinių detalių remontas yra dažniausiai pigesnis variantas, nei pirkti naują originalią ar net neoriginalią detalę, todėl įvykus avarijai ir matant, kad sulūžo kažkuri plastikinė detalė nereiktų panikuoti. Tiesiog paskambinkite „Motoplast“ specialistams telefonu 8 677 10788 ir pasakysime, kiek apytiksliai tai gali kainuoti suremontuoti.

Kadangi remontuojame plastikines detales ir pas klientą vietoje, turėkite omenyje, kad mums reikės atvykti iš Vilniaus. Atvykimo kaina aptariama individualiai.