Žibintų remontas, laikiklių atstatymas, poliravimas

žibintų remontas

Automobilių ir motociklų žibintai yra pagaminti iš plastiko. (Ne stiklo ir ne metalo, nors tokių detalių juose yra.) Šiuolaikinė gamybos strategija yra negailestinga vairuotojams – norint sutaisyti mažytį gedimą, kartais reikia pirkti visą brangiai kainuojančią detalę. Tas pats ir su žibintais. Kam juos pirkti ir mokėti šimtus ar net tūkstančius už naują žibintą, jei galima suremontuoti plastikines dalis? „Motoplast“ specialistai tai tikrai gali.

Sulūžo Jūsų automobilio ar motociklo žibintas ar žibinto kronšteinas? Paskambinkite mums telefonu 8 677 10788 – pasitarsime, kaip sutaupyti Jūsų pinigus.

Motociklų žibintų remontas yra gana sudėtingas procesas. Dėl to namų sąlygomis patys galite tinkamai ir nesuremontuoti savo žibinto – tam reikia patyrusių specialistų įrangos, rankų ir, aišku, patirties. Pirmiausiai reikia gerai išmanyti apie plastiko rūšis ir kokias technologijas galima naudoti remontui. Jei remontuojamas pats žibintas ir jo permatomos detalės, tradicinis virinimas netinka, nes nuo didelės temperatūros plastikas tampa trapus, taip pat tampa ne skaidrus, o matinis. Nuo to gali pablogėti apšvietimas, atsirasti kitų problemų. Visai kitos technologijos gali būti taikomos remontuojant laikiklius. Žibintų laikiklių ir kronštatų remontas vėl gi turi savo specifiką, nes reikia pasirinkti tokius taisymo būdus, kurie užtikrina detalės ilgaamžiškumą. „Motoplast“ specialistai per savo praktiką yra taisę šimtus žibintų ir jų laikiklių, todėl gali padėti greitai ir kokybiškai sutvarkyti šias problemas.

Automobilių žibintų remontas taip pat turi savo specifiką. Dažniausiai remontuojamas pats žibintas, nes laikiklis būna gana gerai paslėptas po kėbulu ir sparnais. Nepaisant to, po avarijos ar paprasčiausio nesėkmingo parkavimosi, nedidelis laikiklio defektas gali turėti liūdnų pasekmių. Dėl to į šios automobilio detalės remontą reiktų kreipti itin daug dėmesio ir patikėti remontą profesionalams. Paprasti statybiniai klijai ne visada yra geriausias sprendimas, todėl rekomenduojame apie savo gedimą pasikalbėti su šios srities profesionalais.

Reikia konsultacijos? Skambinkite jau dabar telefonu 8 677 10788!

Teikiame ir tokias paslaugas, kaip plastikinių detalių, taip pat ir žibintų, poliravimas. Po mūsų remonto Jūsų motociklo ar automobilio žibintas atrodys kaip naujas!

Geriausiai apie mus tegul kalba atlikti darbai – apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje.

Dėmesio. Remontuodami motociklų ir automobilių žibintus, tvirtinimo dalis ir laikiklius naudojame TIK kokybiškas medžiagas ir tik patikimus, kokybiškus metodus, kad klientai gautų aukščiausios kokybės remonto paslaugas.