Plastikinių dalių remontas įvairiems motociklams ir motoroleriams

Manote, kad Lietuvoje važinėjantys motociklai yra tik nauji? Deja, blizgančios detalės gali apgauti – didžioji dalis visų motociklų ir motorolerių jau yra pabuvoję remonto dirbtuvėse, kur jiems greičiausiai buvo remontuojami spoileriai, žibintų laikikliai, kitos plastmasinės apdailos detalės. Jos tik atrodo, kaip naujos, tačiau iš tikrųjų su jomis buvo padaryta viskas, kas įmanoma (o kartais, kas atrodo neįmanoma), kad jos taip atrodytų. Mūsų meistrai prie to prisideda kas dieną. Jei manote, kad motociklas atrodo lyg naujas po mūsų remonto – mums tai didžiausias komplimentas ir darbo įvertinimas.

Sulūžo plastikinės motociklo ar motorolerio detalės? Skambinkite ir „Motoplast“ meistras padės!

Plastikinių dalių remontas nėra paprastas darbas – reikalingas puikus motociklo „anatomijos“ išmanymas, nes nuo plastikinių dalių priklauso aerodinaminės savybės ir motociklo eiga, o tik po to grožis ir estetinis vaizdas. Taip pat reikalingi tam tikri įgūdžiai, kuriuos turi ne kiekvienas meistras – kantrybė, tikslumas, gebėjimas susikaupti ir t.t. Meistrai turi puikiai išmanyti visas motociklo plastiko taisymo technologijas (litavimas, klijavimas, virinimas, šlifavimas ir kt.) ir būdus, kad galėtų žaibiškai surasti tinkamiausią sprendimą. Paskutinėje vietoje yra profesionali technika ir medžiagos, nuo kurių priklauso sutaisytos plastikinės detalės kokybė.

Mūsų meistrai visas išvardintas savybes turi + svarbiausią iš visų – ILGAMETĘ PATIRTĮ.

Remontuojame plastikines motociklų ir motorolerių detales jau 10 metų, todėl puikiai žinome, kaip kokybiškai sutaisyti plastikines detales ir sutaupyti Jūsų pinigus.

Maža to, galime atvykti pas jus ir sutaisyti tam tikrus gedimus tiesiog Jūsų garaže – taip nebūtina vežti motociklo arba motorolerio į mūsų dirbtuves Vilniuje.

Geriausiai apie mus tegul kalba atlikti darbai – apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje.

Reikia konsultacijos? Skambinkite jau dabar tel. 8 677 10788!

Dėmesio. Remontuodami motociklų ir motorolerių plastikines detales naudojame TIK kokybiškas medžiagas ir tik patikimus, kokybiškus metodus, kad klientai gautų aukščiausios kokybės remonto paslaugas.