Plastikinių detalių remontas keturračiams ir kitiems ATV

keturračių remontas

Keturračiai, sniego motociklai, vandens motociklai kasmet tampa vis populiaresni. Jie įperkami vis platesniam vairuotojų ratui, tad natūralu, kad kasmet daugėja ir avarijų, kurių metu yra apgadinamos plastikinės dalys – sparnai, žibintai, apsaugos. ATV nėra pigūs, todėl plastikinių keturračių detalių remontas – teisingas sprendimas. Ypač, jei remontas patikimamas tokiems patyrusiems meistrams, kaip „MotoPlast“.

Sulūžo Jūsų keturračio ar sniego motociklo plastmasinės detalės? Nedvejodami skambinkite mums telefonu 8 677 10788.

Pastebime, kad keturračiai yra naudojami ne paprastam pasivažinėjimui dulkančiu vieškeliu, o rimtiems išbandymams bekele. Važinėjama per miškingas vietoves, kuriose gausu kelmų, nuvirtusių medžių, taip pat smėlėtomis vietovėmis, kur nemažai akmenų ir stačių šlaitų. Dalis keturračių susipažįsta ir su pasivažinėjimo pelkėmis „malonumais“. Tokių pasivažinėjimų pasekmės – sulūžę priekiniai ir galiniai sparnai, variklio apsaugos, sudaužyti žibintai ir jų tvirtinimo detalės. Ne visi keturračiai yra pritaikyti ekstremaliems važiavimams, todėl jų plastmasinės detalės skyla, lūžta į kelias dalis, kartais net pametamos smulkios detalės. Sutaisyti tokias plastmasines detales namų sąlygomis yra beveik neįmanoma, todėl būtina kreiptis pagalbos į profesionalus.

„Motoplast“ profesionalai turi ilgametę patirtį remontuodami keturračių, sniego motociklų ir net vandens motociklų plastikines detales. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis – nenaudojame pigių priemonių siekdami tik aukščiausios kokybės. Plastiką taisome tik patikrintais ir patikimais būdais – lituojame, klijuojame, lydome, suviriname, šlifuojame. Galime atvažiuoti ir pas Jus, nes keturračio transportavimas iki mūsų dirbtuvių Vilniuje gali būti sudėtingas ir brangus procesas. Didžiąją dalį darbų galime padaryti Jūsų vietoje su savo atsivežtine įranga. Taip sutaupome nemažai laiko ir pinigų.

Dirbame greitai ir kokybiškai. Svarbiausias mūsų tikslas – kokybiškas plastikinių detalių remontas, po kurio detalė būtų tokia pat patvari, be to dar ir atrodytų, kaip nauja.

Geriausiai apie mus tegul kalba atlikti darbai – apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje.

Reikia konsultacijos? Skambinkite jau dabar telefonu 8 677 10788!

Dėmesio. Remontuodami motociklų ir motorolerių plastikines detales naudojame TIK kokybiškas medžiagas ir tik patikimus, kokybiškus metodus, kad klientai gautų aukščiausios kokybės remonto paslaugas.